Covid-19 Upozornění

15.3.2020

Milí klienti,

i my jsme donuceny okolnostmi přistoupit k opatřením, které budou mít za cíl přispět k vzájemné ochraně zdraví a přitom zachovat maximální možnou péči o vaše zvířecí kamarády. 

Prosíme vás proto o spolupráci

Provoz zatím časově neomezujeme, ale prosíme vás abyste preventivní ošetření /vakcinace, stříhání drápků, kastrace..../odložili na později pokud je to možné. 

Před vstupem do prostor ordinace vás žádáme primárně o telefonický kontakt na čísla 571 118 622 nebo 721 049 699, budete zapsáni do pořadníku na ošetření, tak aby v prostorách ordinace byl pouze jeden člověk se svým zvířátkem. Budete postupně kontaktováni s informací, že jste na řadě v dostatečném předstihu. V mezičase vás prosíme o čekáni venku v okolí ordinace, případně doma, pokud vám to vzdálenost umožňuje. Papír se seznamem bude k zapsání vyvěšen i na dveřích, aby jste měli představu kolik lidí je před Vámi.

Samozřejmostí je nepřicházet do ordinace v případě jakýchkoliv projevů nachlazení a do prostor ordinace budete vpuštěni se zvířátkem pouze jednotlivě i v případě, že budete mít doprovod.

Uvědomujeme si, že situace není jednoduchá a snažíme se vymyslet optimální řešení tak abychom byly schopny nadále poskytovat péči v maximální možné míře. 

Sledujte prosím náš FB případně webové stránky, je možné, že systém budeme v průběhu upravovat dle situace. 

Děkujeme za pochopení, mrzí nás to, ale pořád jsme tu pro vás!